Реклама закроется автоматически через 15 секунд
На портал

29. September

Именины

Mihails, Miķelis, Miks, Mikus
Имена, не включенные в календарь
Jumis, Maikls, Maiks, Mihaels, Mihailina, Mihalina, Mihalīna, Mihaļina, Mikaela, Mikaels, Mikalina, Miķēlis, Mikija, Mikijs, Mišela, Mišels
Значения имен
Mihails

Drosmīgs un radošs talants. Viņam piemīt gaume un izsmalcinātība. Noslēpumains raksturs, par kuru var izvirzīt tikai minējumus. Kā Šķetinās Mihaila mūžs, to zina vienīgi viņš pats. Dažkārt Mihails piemirst, ka spēks nerodas no Šaubām, sacelšanās vai ņirgām, tas aug no mīlestības.

Miķelis

Zemes romantiķis. Labsirdīgs, izveicīgs un nebīstas atsegt savu patieso dabu. Jūtu un gara dedzība, ilgas pēc skaistām attiecībām, ceļs patoss un aizrautība raksturo Miķeļa dabu. Viņam piemīt arī latviešu zemnieka viltība.

Miks

Reāls, veikls, oriģināls un sakarīgs sava amata meistars. Nekad necenšas būt avantūrists, bet zina, ka dzīvi nedrīkst lieki sarežģīt. Ir brīvs un atraisīts jebkurā sabiedrībā.

Mikus

Par spīti neatkarīgajam raksturam, viņam nepieciešams atbalsts, taču Mikus zina, ka panākumi gūstami zvērīgā darbā. Darbības nerimtība un principialitāte virza Miku pa labklājības ceļu.