Реклама закроется автоматически через 15 секунд
На портал
8 комментария
Упорядочить:
Salvis Dišlers
14 февраля 06:38
Tāda ir Amerika - kur vīrietis neko nevar - iesēdinās par Mājas Vardarbību, bet Sievietei ir visas tiesības! Latvija ir tieši uz tā paša ceļa! Un tad mēs dzirdam kā dažus Ministrus ir klapējušas sievas!
Laila S.
14 февраля 08:18
Sieviete attiecībās nevar būt varmāka. Varmāka var but tikai vīrietis, tas izriet no spēka pozīcijas un toksiskā testosterona. Pat, ja sieviete sit vīrieti, uzbrūk ta vai vardiski pazemo, tā nav vardabība ģimenē, tā ir sievietes tiesība pastāvēt par sevi! Protams šeit Stambulas konvenciju neviens negrib pieņemt, lai aizsargātu reālos upurus -minoritātes un sievietes.
Laila S.
14 февраля 08:36
Muļķības! Paskaties, kas balso par rasistiem piem. Trampu - Balti vīrieši, pie tam veci. Par minoritātēm iestājas sievietes. Baltais vīrietis taču nav minoritāte, kā viņš var būt neaizsargāts? Un LGBT tiesības ir cilvēktiesības!
Anete Geršmane
14 февраля 10:02
Laila S Sieviete var būt varmāka. Jā, protams, biežāk vīrieši ir varmākas. Bet viņa sit vīrieti (un viņš pat laikam sevi īsti neaizstāv). Skaidrs, ka vīrietis ir fiziski stiprāks, bet šinī gadījumā izskatās, ka Deps nav sitis pretī, bet teicis, ka, ja pastāv vardarbība no sievas puses, attiecības ir jāpārtrauc. Un tas ir pareizi, nevienam nav jāpaliek toksiskās attiecības.
Laila S.
15 февраля 11:07
Anete, kā jums nav kauna rakstīt šādus - pret sievietem un feminisma ideju vērstus komentārus? Jūs pati esat sieviete, bet izskatās, ka jums smadzenes izskalojusi patriarhāta propaganda. Ja sieviete emociju karstumā iesit vīrietim, viņam nav nekādu tiesību sist pretī, ja sitīs, tad VIŅŠ ir varmāka. Tāda ir prakse visās normālās valstīs, kur feminisma ideja ir uzklausīta un saprasta, bet redz šeit Latvijā ir pat SIEVIETES, kuras neatbalsta citas sievietes. Par sabiedrības vai valdības neiecietību pret sieviešu tiesībām, minoritāšu tiesībām un LGBT jautājumiem liecina arī atteikus parakstīt Stambulas konvenciju un piemēram arī ANO bēgļu migrācijas paktu, nemaz nerunājot par atteikmu legalizēt LGBT laulības. Kādēļ pie mums ir tik neiecietīgi cilveki - es nesaprotu. Jūs ES dzīvot gribat, bet ES noteikumus ievērot negribat. Stulbi un liekulīgi.
papajssss
16 февраля 03:18
Laila Mūsdienās čalis ir audzināts cienīt sievietes, Es piemēram nekad nevarētu iesist sievietei, bet tu saki ka tas ir OK ja sieviete pirmā sit un vārdiski pazemo redz tādas ir viņas tiesības :D tas ir vnk smieklīgi, ja tas ir feminisms nav brīnums ka Jūs atbalsta 5% sieviešu :D Šitas visas feministes ir sieviešu versija sadistiskiem vīriešiem un nekas vairāk.
papajssss
16 февраля 03:28
R. I. P Lailas ČALIM :D. Lailas čalis droši vien mājas ir piekedets pie radiatora ik pa reizei strīda karstuma iekaustīts un Laila uzskata tās ir viņas tiesības un ir OK :D
Ivo Yeblis
16 февраля 10:52
Paldies Laila, kvalitatīvs trollings :))

Добавить комментарий

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Авторизоваться
Правила комментирования