Реклама закроется автоматически через 15 секунд
На портал
25 комментария
Упорядочить:
Žirgo galvas
10 августа 14:13
А это кто такая, анонимная обиженная? Я понял только одно - в каком то кафе кому та что то не понравилось? И? Fake news?
Ника
10 августа 14:19
И не лень было из-за шашлыка столько строчить? А если хотела без перца - могла попросить заранее, и не было бы столько вони.
Сергей
10 августа 14:37
Судя по фото, эта дамочка родилась значительно позже развала Союза!
Aljena
10 августа 14:39
Ахахахаа=))) я тоже подумала, столько то настрочила. Обычно такие, вечно и есть недовольные дамочки, которые мнят из себя, фиг знает что.
Веган
10 августа 14:44
Так ей и надо, нечего детей всякой отравой кормить вроде мяса. Сама трупоедка, еще и детей приучает. Надо смузи делать и салатиками питаться. Я бы ей вместо повора не только бы перца насыпал побольше.
Nitj
10 августа 15:19
Mjaso protuhlo.
Нина
10 августа 15:35
,,Выбор Ваш. Или не плачу по счету, или я вам устрою!,,
?
10 августа 15:39
Apmelošana, pavārs nemaz nebija iznācis, ir liecinieki :) Sieviete uzvedās neadekvāti, bļaustījās, ka "izvinite na hleb nenamazesh" utt. Kur uzņēmums var vērsties pret tādiem klientiem? Un kāds pants ir par publisko nomelnošanu, nepatiesām ziņām? :)
Нина
10 августа 17:42
Выходя за пределы кухни, повар обязан снять рабочую форму! Это и есть соблюдение санитарных норм.
Es
10 августа 21:55
Pāris vietās uzēda un nu baigā eksperte par Latviju un tautu.
Lode
10 августа 22:41
S t u l b e n e !!!
lata
10 августа 23:00
Celaja statja - o chem????
Inese
10 августа 23:19
Dīvaini. Raksta par kādu kafejnīcu Saukrastu pludmalē, taču bildē sēž ar neapmierinātu seju pie kafejnīcas galda, kur aiz loga redzama iela un veikali!
RE
11 августа 10:39
Kad jūs beigsiet publicēt visādu personu izpaudumus, turklāt nepārbaudot faktus? Ir sākusies sava veida nomelnošanas kampaņa - dažādas būtnes, kuras iedomājas esam pasaules naba, gānās par Latviju.
I.
11 августа 10:45
nezinu par konkreto vietu, bet to. ka naudu atpakaļ neatgriež par negeršigu vai pat vecu ēdienu tas ir fakts. Pašai gadijās vecrīgā āra kafejnīcā saņemt šasliku jau ar smaciņu. Kad pateicu to, lai paši ēd un uzmanās ka nesaindē kādu tūristu, reakcija 0. Mums Latvijā ir daudz labu vietu un daudz, kā dāmīte te izteicās psrs laikos iestrēgušu, bez kultūras un sapratnes par servisu un mākas gatavot garšigi. Kautko kādam pierādīt ir veltīgi, paša atbildība, vai kā paveiksies. Bet tas, ka katrs sūds iedomājas no sevis sazin ko, tur viņai taisnība, psrs laiki aizgājuši, bet gonors palicis, sevišķi tādos kaktu iestādījumos

Добавить комментарий

Авторизоваться
Правила комментирования