Реклама закроется автоматически через 15 секунд
На портал
6 комментария
Упорядочить:
Тося
13 марта 2018 года 14:11
Распустили родители своих детей, учитель не имеет права сделать бессовестному ученику замечание. А то, что этот наглец или нахалка, мешают учителю вести урок и нормальным детям получать знания, никого не волнует.
Skolotājas pusē
13 марта 2018 года 18:41
Skolotājai taisnība 100%, vienkārši meitene izlaista. Mammītei jau neienāca prātā, ka tas, ka meitene "smējās, trokšņoja, atteicās lasīt" traucēja citiem mācīties? Meita varena, lai stundā izlaidusies laiskotos, bet par mīkstu, lai uzklausītu pelnītu kritiku? Te drīzāk skolotājiem emocionālā trauma no šitādiem uzpūteņiem, kas bļaustās un vicinās, bet kolīdz ko pretī pasaka, tā sākas "manas tiesības". Kādās galējībās mēs dzīvojam?
..
13 марта 2018 года 18:47
Skolotājas aizrādījums meitenei radīja emocionālo traumu? Man ir emocionālā trauma no tā, ka es zinu, ka kaut kur mūsu valstī eksistē šitāda netaisnība. Kad es gāju vidusskolā, ko tik tur nedzirdēja. Skolotāji aizrādīja neaizvainojošiem vārdiem, bet pelnītiem, ja kāds stundā muti palaida. Klasesbiedri viens ar otru kāvās, grūstījās, apsaukājās, neviens nevienu nekur neiesūdzēja. Visi visu atrisināja savā starpā. Man tiešām gribētos zināt konkrēti meiteni, kurai aizrādīja. Šis ir mīkstmiešu laikmets, kad skolotājam var uzbrukt verbāli un fiziski, nekas netiek darīts lietas labā, bet kad pret skolnieku izsaka pretenzijas, tad visi ir kā ietinušies burbuļplēvē.
Kauns
13 марта 2018 года 18:48
Mātei vajadzētu kaunēties, ka (ne)audzina muļķi un vēl attaisno viņas rīcību. Žēl skolotājas.
Gramzda
13 марта 2018 года 23:05
Я знаю ету учительницу, ниодного плохова слова в ее адрес, а вот пусть мамочка учит своих детей, распущеных и без мозгов
Gramzda
14 марта 2018 года 11:24
Vai jūs zināt arī meitenes vārdu uzvārdu? Man gribētos redzēt, kā izskatās šitie aurotāji, kam pirkstiņa piedurt nevar.

Добавить комментарий

Авторизоваться
Правила комментирования