Реклама закроется автоматически через 15 секунд
На портал
9 комментария
Упорядочить:
Rūķis
9 июня 15:18
Asaru gāzes petardes bija jāmet to "laimīgo pakaļnieku" barā ! Bet vēl labāk, ja atrastos "novičok". ! Plātīzerus savādāk neārstē !
Garāmgājējs
9 июня 15:22
Cik nožēlojami trulas un intelekta neaizēnotas ir protestētāju sejas!
Biseksuāļu varone
9 июня 16:25
Tādus homofobus varētu nošaut.Mīlestība ir pārāk skaista,lai tiktu ienīsta.
Who cares
9 июня 16:43
Trash everywhere.. Love is love ❤️
A.
9 июня 17:33
Vai naids pret Dieva likumiem un sabiedrības pamatvērtībām nav naids? Vai perversijas uzspiešana lielākajai sabiedrības daļai nav vardarbība? Pašlaik Latvijas masu mēdijos notiek šīs briesmīgās sērgas propoganda neredzētos apjomos, kas aiz visa tā stāv? Kādiem cilvēkiem liekas, ka stāvot zem varavīksnes karogiem, tie stāv par brīvību un demokrātiju. Tie maldās , viņi stāv zem degradācijas un visatļautības karoga. "Tad nu tāpat, kā viņi nav turējuši cieņā viņiem doto Dieva atziņu, Dievs sagandējis viņu prātu, ka viņi dara to, kas neklājas. Tie piepildījuši savu dzīvi ar visādiem netikumiem: netaisnību, samaitātību, iekāri, ļaunumu, skaudību, slepkavību, ķildām, krāpšanu, ļaunprātību, mēlnesību, kļuvuši par neslavas cēlājiem, Dieva nicinātājiem, nekauņām, augstprāšiem, lielībniekiem, ļauna izdomātājiem, vecākiem nepaklausīgiem, bezprātīgiem, neuzticamiem, cietsirdīgiem, nežēlīgiem. Pazīdami Dieva taisnību, ka tie, kas tādas lietas dara, ir pelnījuši nāvi, viņi tomēr ne vien paši tā dara, bet vēl priecājas par tiem, kas tā dzīvo."" (Rom. 1: 28-32)
Liene
9 июня 17:35
Perversija ir pārāk pretīga, lai to demonstrētu. Skatoties uz šiem garīgislimajiem, prieks nerodas.
Aija
9 июня 17:43
Paldies Tev, varonīgais vīrs, par to petardi!
Dzīvē viss slikti
9 июня 17:46
Lai foršā sestdienas dienā iet un kaut kur ar plakātiem nīktu.
Maiga
9 июня 17:48
Neceriet, slimie, ka jūs pēc šī absurdā gājiena sāks cienīt.Vai daudz ziedus saņēmāt no skatītājiem? Ja arī kāds vēroja, tad aiz ziņkāres kā aplūko mērkaķus būrī.

Добавить комментарий

Авторизоваться
Правила комментирования