Реклама закроется автоматически через 15 секунд
На портал
6 комментария
Упорядочить:
beerdrinkers
9 ноября 08:04
Neviena filma par izcilām personībām, nekad nav pretendējusi uz absolūtu biogrāfisku patiesību. Patiesie fakti mijas ar filmas veidotāju iztēli. Un tas ir pareizi, darbs paliek tikai interesantāks. Iespaidīgas šī žanra filmas ir "Doors" un "Frīda", bet cik patiesības tajās ir par Frīdu Kalo un Džimu Morisonu? Tās ir filmas, ne dokumentāli raidījumi. Tā kā par šo tēmu pat strīdam būt nevajadzētu.
:))
9 ноября 09:42
filmā arī pie bungām Godmanis?
kuk
9 ноября 12:44
Lieliska filma un nesaprotu to ņem;sanos par faktu atbilstību ,jo tā nav dokumentālā filma.Palasīju krievu atsauksmes tur arī daļai putni galvā ,jo viņi bija gaidījuši ,lai galvenais varonis būtu nogrimēts perfekti kā Fredijs nesaprotot ,ka galvenais aktierim parādīt perfekti sava varoņa personību un kustības.Lai gan jāsaka kopumā krievijā interese par filmu ir krietni lielāka kā Latvijā ,jo rokmūzikas īsto fanu tur procentuāli krietni vairāk kā Latvijā.Arī Igaunijā sociālajos tīklos ažiotāža krietni lielāka,bet mēs jau vairāk šlāgeru un popsas zeme.
Poi
9 ноября 16:52
Kapēc uzņem filmu par geju.
janka
10 ноября 00:32
filma ir tālu no patiesības. Merkūrijam bija apbrīnojama balss. bez Fredija Merkūrija Queen nav Queen. diemžēl viņš bija arī super uzdzīvotājs, ar neskaitāmiem homoseksuāliem seksa partneriem, kas noveda pie likumsakarīgām un bēdīgām beigām. žēl ka Saša Koens netēloja galveno lomu, jo ir līdzīgs Merkūrijam.
Njā ...
10 ноября 16:01
Tieši tāpēc jau Saša Barons Koens atteicās no lomas filmā ... Šī versija ir uzpucēta un piezemēta standarta versija. Bet SBK gribēja, lai filma būtu par īsto Frediju - bohēmistu, uzdzīvotāju un dzīves baudītāju. Bet nu - tik un tā jāiet skatīties !!!

Добавить комментарий

Авторизоваться
Правила комментирования